Популарните дезени и лесни материјали за врелите денови (ФОТО)

Летната мода на Емили Ратајковски

Британската моделка Емили Ратајковски одамна има сопствена линија костим за капење Енамората, но сега одлучи да оди  чекор подалеку.
Манекенката дизајнира кошули што се согласуваат со парчињата што ги креира за бањање. Најмногу има модели со туфни, кои се популарен дезен во моментов.

 

 

View this post on Instagram

 

Weekend mode.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

 

View this post on Instagram

 

Matchy matchy never felt so right. Shop the El Camino.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

 

View this post on Instagram

 

Cool cat.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време