Цеца и Карлеуша се направија „пуздер“ во „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Слатко ќе се изнасмеете...

Видео: Инстаграм

Монтажа со Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша од „Ѕвездите на Гранд“ е хит на социјалните мрежи, а оваа сцена дефинитивно нема да имате прилика да ја видите на телевизија.

Имено, откако Јелена си замина од „Ѕвездите на Гранд“, Цеца стана нов член на жирито, а многумина се прашуваат како би изгледало ако се најдат двете пејачки во Гранд.

На Инстаграм се појави монтажа, односно видео од Карлеуша од минатата сезона и видео од Цеца од пред неколку емисии.

Духовитата монтажа насмеа многу, а коментарите под неа се дека баш би сакале да ги видат двете во еден таков дуел.

Погледнете како изгледа тоа:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ognjen Topalović (@oggynsta)

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X