Популарната пејачка во љубовен занес со новото момче: И тоа на Хаваи (ФОТО)

Нејзината родна грутка

Им пркоси на годините

Никол Шерзингер и нејзиното „тазе“ момче Том Еванс уживаат на Хаваи, од каде што популарната пејачка редовно објавува фотографии на својот инстаграм-профил, благодарение на кои нејзините многубројни следбеници можат да ги видат додека се искачуваат по стрмите, тесни патеки за хајкинг…

Текстот продолжува по огласот…

 

… или додека Никол трча по песочните пражи, покрај тиркизните води…

 

…јаде морска храна на зајдисонце…

 

… или медитира, поврзувајќи се на тој начин со родниот остров.

 

Ќе се согласите дека овој одмор дефинитивно убаво ѝ прилега на пејачката, која, иако ја раситни петтата деценија, изгледа прекрасно. Можеби затоа што овој пат е дома…

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време