Уловена: Еве кого бакнува Милица Павловиќ (ВИДЕО)

Веќе не може да ни „мачка“ очи

Фото: Рајко Ристиќ

Иако со години се шпекулира дека меѓу Милица Павловиќ и Никола Бокун се родиле емоции уште за време на заедничкото натпреварување во „Ѕвездите на Гранд“, и двајцата пејачи неколку пати тврдеа дека односот им е строго пријателски. Меѓутоа, се појави видеснимка која ги заинтригира нивните следбеници на Инстаграм.

Имено, Бокун додје на промоцијата на модната колекција на која Милица вредно работеше и ја искористи можноста да ја бакне својата „пријателка“. А и таа не му остана должна… Па дали е пријателски или нешто повеќе овој сочен бакнеж, проценете сами: (Видеото продолжува по огласот)

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време