Цеца Ражнатовиќ заврши во базенот сосе облеката (ВИДЕО)

Обожава да се шлапка

Цеца Ражнатовиќ со своите следбеници на Инстаграм сподели дел од атмосферата за време на фотосесијата што ја снимаше во базенот во својата вила на Дедиње.

Имено, популарната пејачка пред една година го реновира затворениот базен во куќата и сега нејзините деца Вељко и Анастасија со задоволство се шлапкаат во него.

А и Цеца редовно ја посетува својата спа-оаза, во која неретко снима реклами, спотови, фотосесии…

Е, токму една таква фотосесија беше поводот Цеца да влезе во базенот сосе фустанот што ѝ се виореше во водата, испегланата коса и комплетната шминка.

 

Сигурно се работи за врвна фотосесија штом популарната пејачка се шлапна во базенот во раскошниот и скап фустан. како и да е, наскоро ќе дознаеме…

 

Фото и видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време