Северина се соблече во знак на поддршка на Џо Бајден! (ФОТО)

Згодна

Единствениот маж што го следи на Инстаграм е нејзиниот маж

Од денес САД имаат нов претседател – Џо Бајден. Последниот ден на Доналд и Меланија Трамп во Белата куќа истече и сега во неа ќе се всели новиот претседател со своето семејство.

Поддршка на Бајден ми изрази и Северина со фотки на кои позира во костим за капење со принт на американското знаме. И предизвика лавина од коментари на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Имено, поддржувачите на Доналд Трамп ја „потсетија“ дека тој е единствениот американски претседател што не ја турнал земјата во војна за време на својот мандат, додека, пак, приврзаниците на демократите го поздравија овој нејзин потег.

А вљубениците во нејзиниот лик и дело ја нарекоа „прва дама на Балканот“, на која ни Меланија Трамп не ѝ е до колена.

Дали е така, проценете сами:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Инаку, додека сите ја разведуваат од Игор Којиќ, Северина го следи само него на Инстаграм, додека, пак, неа ја следат над 1,3 милиони луѓе. Интересно, нели?

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време