Најпровокативната убавица го очекува првото дете?

Обожавателите се „колнат“ дека е така

Обожавателите на британската манекенка Емили Ратајковски се убедени дека нивниот идол со последната фотографија објавена на својот инстаграм-профил наговестила дека таа и нејзиниот сопруг Себастијан Бир-Меклард го очекуваат првото дете.

Главната причина за тоа е нејзиниот опис на фотографијата, кој гласи:

Мама и тато.“

Дали е навистина така, времето ќе покаже…

 

 

View this post on Instagram

 

Mom and Dad

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време