Нивните ликови не се поднесуваа: Се шушка дека Ема Вотсон е во врска со колега од „Хари Потер“!

Фановите се воодушевени!

Доказ за тоа се многуте фотографии на кои се гледа колку се тие блиски

Секој што ги гледал филмовите од серијалот за Хари Потер знае дека Хермиона Гренџер и Драко Малфој воопшто не се поднесуваа!

Нивните ликови до самиот крај беа во многу лоши односи, но тоа не е така и во приватниот живот.

Ема Вотсон и Том Фелтон се толку блиски што трачевите за нивната врска стануваат се’ погласни!

Во прилог на тоа одат и фотографиите на кои се гледа нивната исклучителна блискост.

Дали навистина се родиле емоции меѓу нив или станува збор за сила желба на фановите, останува да видиме.

View this post on Instagram

Quick learner x

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време