Модерно семејство: Мадона со новото момче на ручек со бившиот сопруг и неговата сегашна сопруга (ФОТО)

Сите на куп

Мадона (61) и Гај Ричи (51) повторно се најдоа на исто место по бурниот развод во 2008 година, кога по брак од 8 години поп-пејачката и британскиот режисер се разделија. Таа го нарекуваше „емоционално неспособен“, а тој велеше дека ја интересирала само славата и ништо друго.

На средбата во уметничката галерија во Лондон присуствуваа и 25-годишното момче на кралицата на поп-музиката, танчарот Ахламaлик Вилијамс, и 38-годишната сопруга на Гај Ричи, Џаки Ајнсли, со која е од 2010 година и има 3 деца. 

 

 

 

Инаку, Мадона има вкупно 6 деца и моментално е посветена на врската со нејзиното 25-годишно момче, со кое за првпат беше фотографирана во декември.

 

madona-61-si-beshe-na-ruchek-so-25-godishnoto-momche-i-bivshiot-soprug-16.jpg

Фото: Getty Images

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време