Вељко „уловен“ во неочекувано издание: Тато е уморен (ФОТО)

Поради оваа глетка сите го задеваат

Вељко и Богдана Ражнатовиќ на 3 јуни годинава на свет го донесоа своето прво дете Жељко, кое е воедно и прво внуче на популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ.

Малиот наследник на 12 јули беше крстен, а по тој повод беше организирана и скромна прослава, земајќи предвид дека Србија се соочува со втор бран на епидемијата на коронавурост.

Изгледа дека младиот боксер и новопечен татко му е целосно посветен на одгледувањето на својот син, а доказ за тоа е и фотографијата што ја снимила неговата сопруга, а поради која го задеваат преостанатите членови на семејството.

Кој кого чува тука, не ни е јасно!

Фото: Instagram, ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време