ЛУДИЛО: Невестата игра качена на столче, а потоа зема пиштол и почнува да пука (ВИДЕО)

Немате видено нешто побизарно од ова!

На прв поглед, свадба, како и секоја друга, гостите се среќни, невестата е во центарот на вниманието, и иако е качена на стол, тоа нема да ѝ го земеме за зло… А потоа во еден момент зема пиштол и полудува!

За време на прославата во ресторанот, невестата игра на песната „Калашников“, а потоа еден од гостите на свадбата ѝ подава пиштол. Таа без двоумење го зема оружјето и пука во таванот.

А кога го испразнува шаржерот, ѝ го полнат и таа продолжува да пука.

Секако, како што обично се случува, еден од гостите го снимил овој перформанс на невестата, го објавил на ТикТок, а видеото набрзо станало вирално.

Сепак, нам ни изгледа дека не се работи за вистински пиштол, ниту пак за вистински куршуми, со оглед на тоа што на таванот немало дупки од куршуми.

@osman20214♬ original sound – Ozzy

Видео: ТикТок

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време