Јелена Ѓоковиќ објави видеоснимка која ги зачуди сите: Едвај чека да го прави ова со Новак?! (ВИДЕО)

Ноле нека му ја мисли како

Јелена Ѓоковиќ присуствува на самит во Лос Анџелес за време на кој посети час по акро-јога и одлично се забавуваше!

Имено, сопругата на славниот тенисер на својот инстаграм-профил објави видеоснимка од вежбите, која ги зачуди нејзините следбеници, а еве зошто:

Сосема нормален ден на акро-јога со Џејсон. Утре ќе дојдам повторно! Љубов, не можам да дочекам ова да го правам со тебе. Уникатно искуство“, напиша госпоѓата Ѓоковиќ во описот на видеоснимката.

 

Видео: Инстаграм

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време