Хајди Клум на медениот месец го покажа венчалниот прстен

По венчавката во Италија, манекенката Хајди Клум (46) и нејзиниот 17 години помлад сопруг, музичарот Том Каулиќ (29), уживаат на одмор во Хрватска.

Наиме, јахтата со име „Christina O“ на која германската убавица и нејзиниот избраник се венчале, вчера била забележана во Заблач, а денес тргнала кон националниот парк Корнати. Пред тоа Хајди и Том крстареле околи Мљет и Вис.

Хајди на својот Инстаграм профил објавила многу фотографии на кои се гледа како ужива со својот сопруг на јахта.

На крајот “паднал“ и сочен бакнеж на јахтата.

View this post on Instagram

😎❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

View this post on Instagram

😎😛

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

View this post on Instagram

🤗🥰❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

фото: guliver/gettyimages

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време