На кого подобро му стојат: Лила, Марјана и Велевска имаат несшто заедничко (фото)

Познатите пејачки, водителки и инфлуенсерки на социјалните мрежи се оние кои секогаш изгледаат одлично и на некој начин ги мотивираат останатите кога визуелноста е во прашање.

ТВ водителките Лила Филиповска, Марјана Станојковска и пејачката Елена Велевска  често може да ги видиме во различни стајлинзи и аутфити кои ги истакнуваат пред очите на бројните следбеници и обоижаватели. Деновиве забележавме и дека имаат исти очила за сонце, па  неможејќи ние да одлучиме на која подобро и стојат бараме помош од вас.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време