Ана Кокиќ заспа покрај него во кревет, па му посвети емотивна порака (ФОТО)

Слатко

Фото: Принтскрин Инстаграм

Ана Кокиќ ги разнежни своите следбеници на Инстаграм со една емотивна фотографија.

Земајќи предвид дека е лето, што значи дека естрадните уметници имаат многу работа и редовно настапуваат, своите слободни мигови ги користат за одмор и за дружба со најмилите.

А како ги споила тие две нешта, ни откри популарната пејачка.

Фотографијата можете да ја погледнете на следната страница…

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време