Повторно ја смени фризурата: ЈК веќе нема кратка коса (ФОТО)

Погледнете што смисли сега

Јелена Карлеуша се потстрижи кратко кога почина нејзината мајка Дивна Карлеуша, а сега повторно го смени имиџот.

Пејачката се пофали на својот инстаграм-профил со новата фризура, која ја носеше и порано, а за која вели дека и’ е омилена.

Без шминка и сини очи. Само јас и мојата омилена фризура“, напиша Карлеуша на својот Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

No make up, no blue eyes 🤷🏼‍♀️ Just me and my favorite hair style

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време