Селин Дион првпат покажа како изгледаат нејзините близнаци на нивниот посебен ден

Вистинска реткост

Канадската пејачка Селин Дион првпат објави фотографија од своите близнаци Нелсон и Еди по повод нивниот роденден.

Дупла насмевка, дупла радост, дупла љубов. Среќен роденден Нелсон и Еди. Многу сум горда на своите момчиња. Ве сака вас мама“, напиша пејачката под фотографијата.

За потсетување, пејачката освен близнаците го има и 18 годишниот син Ренеј Чарлс, а сите три деца ги доби во брак со сопругот Ранеј Анџелио кој пред три години ја загуби битката со тешката болест.

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време