Наташа Беквалац објави досега невидена фотографија од своите ќерки (ФОТО)

Принтскрин Инстаграм

Наташа Беквалац ги почести своите следбеници на Инстаграм со фотографија од своите наследнички Хана и Катја.

Станува збор за фотографија полна со љубов, на која бебето Катја ужива во играта со постарата сестра и својата мајка.

Пред само една година  имав девојче и бебе, а сега имам девојка и девојче. Лета времето, дишам, живеам за секој миг… Мама ве сака“, порача популарната пејачка во описот на фотографиите.

Фото: Инстаграм

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време