Еве зошто Наташа Беквалац е горда мајка и тетка (ФОТО)

Пејачката ужива во оваа магија

Фото: Инстаграм

Сестрите Наташа и Кристина Беквалац имаат посебен повод да бидат горди на своите ќерки Хана и Петра, кои учествуваа во својата прва модна кампања и станаа заштитни лица на познат српски моден бренд.

Затоа што секое девојче е мамина принцеза. Ние се’ уште веруваме во бајки, а вие? Горда мајка и тетка сум, и’ честитам на екипата, уживам, уживам во оваа магија“, напиша Наташа во свој манир, додавајќи:

 

Боже, колку убави деца раѓам, немам зборови!

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време