Најпознатите италијански брендови PHARD и ZU+ELEMENTS повторно во срцето на Скопје

Време е да ги откриеме новите трендови на ZU+ELEMENTS!

Новоотворената продавница е лоцирана во Градскиот трговски центар, на приземје (поранешна ЛИСКА – поглед Жена парк), а во неа можат да се најдат парчињата од најновата колекција пролет/лето 2019, и тоа од двата бренда

Дамите своето омилено парче за оваа сезона можат да го одберат од колекцијата на PHARD, а сезонава дефинитивно токму овој бренд треба да е вашиот избор ако сакате да бидете во тренд, единствени и урбани во секоја прилика. На работа, додека го пиете вашето денско кафе или за вечерно излегување. PHARD едноставно нуди парчиња кои морате да ги имате! Парчиња во боите на пролета и летото, модели кои се едноставно неодоливи.

Не пропуштајте ја можноста да го збогатите вашиот орман со нови и свежи модели во кои ќе блеснете на секоја забава на која ќе бидете поканети. Бидете уникатни и женствени и оваа пролет/лето сезона со моделите на еден од најпознатите италијански модни брендови – PHARD.

ZU+ELEMENTS, пак, е колекција наменета за сите урбани фраери кои не се откажуваат од младешкиот изглед. Откријте што ни носи новата ZU+ELEMENTS колекција и кои се must have парчињата за перфектен изглед. Секоја сезона носи нови бои, модели… А овој пат акцент е ставен на деталите. Она што е во центарот на вниманието, особено кога станува збор за маиците, е ’крстот’ како печат на сезоната.

Фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време