И во шестата деценија од животот Хали Бери изгледа феноменално

Хали Бери е една од холивудските дами за кои времето како да застанало. Славната оскаровка чекори во шестата деценија од животот, но тоа ниту малку не се чита во нејзиниот изглед. 52-годишната актерка пленеше на премиерата на „Boomerang“ во Лос Анџелес. За свеченоста, младоликата ѕвезда избра краток фустан со долги ракави од Ели Сааб.

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време