Погледнете ја новата куќа на Џенифер Лопез на плажа во Малибу

Прекрасната куќа на плажа, која е на три ката и има 4 спални соби и 3 бањи, тие ја купија за 6,6 милиони долари.

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време