Сите ѝ се смеат на Ирина Шајк: „О Боже, што ли си облекла?!“

Неверојатно

Манекенката била фотографирана додека се шетала со ќерката Леа

За време на карантинот, можевме да ја видиме Ирина во некои многу смели комплети, а таа за тоа изјавила:

„Пред пандемијата облекував обична, удобна гардероба, но сега ми недостигаат забавите и настаните, па сакам да се забавувам со уличниот стил.

Во мојот плакар има толку различна облека. Кога одам на прошетка, облекувам нешто црно како основа, а врз тоа облекувам нешто во интензивни бои. Тоа може да ви го подигне расположението на неколку нивоа“, раскажала манекенката.

Изгледа дека Ирина баш се забавува во ова жолто издание, а тоа е најважно!

Ирина Шајк во ова издание го привлекла вниманието на минувачите: Прошетала во бели чизми по кои трендсетерките полуделе!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време