Две познати дами во иста модна комбинација: На која подобро ѝ прилега? (ФОТО)

Моден дуел

Две згодни, убави и познати бринети на јавната сцена, водителката Марија Килибарда и актерката Слобода Миќаловиќ неодамна се појави во иста модна комбинација. Станува збор за шик, елегантен комплет – црни кожени панталони и кралски зелен асиметричен мини-фустан со карнер.

И двете совршено го претставија овој префинет, а секси-комплет, во комбинација со црни салонки.

Сепак, која од нив е вашиот фаворит?

Фото: Петар Ѓорѓевиќ, Инстаграм

Извор: Стори

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време