БЕЗОБРАЗНИОТ ШЛИЦ предизвика карамбол на гала-балот: Направи погрешен чекор и ѕирна ЗАБРАНЕТАТА ЗОНА (ФОТО)

На хуманитарната гала-прослава на УНИЦЕФ во италијанското летувалиште Капри се собраа најубавите манекенки на светот и сите блеснаа во посебни, елегантни изданија создадени да остават силен впечаток.

Најмногу ни се допадна едноставниот, но секси-фустан на убавата Фрида Асен, но најголемо внимание привлече актерката Ејми Џексон во белиот сатенски фустан со длабоко деколте, но уште подлабок шлиц, кој во еден момент ѝ направи проблеми.

Леони Хане

Имено, шлицот се помрдна, покажувајќи повеќе отколку што сакала актерката… нејзината интимна зона. Овој момент, како и модните изданија на преостанатите дами, можете да ги погледнете во продолжение…

Ејми Џексон
Леони Хане
Лени Клум
Ванеса Хаџинс
Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време