Ова ќе биде најпосакуваниот пар обувки летово: Модел во кој ќе морате да внимавате како одите!

Жените се воодушевени

По малку непрактични, но неодоливи!

Излозите на продавниците за обувки во сите светски градови се преплавени со еден модел во најразлични бои: папучи на потпетица.

Иако станува збор за исклучително непрактичен модел на обувки во кој најтешко е да се оди бидејќи зглобот не е фиксиран со ништо, жените едноставно не можат да им одолеат на папучите со правоаголен врв.

Пред крајот на минатото лето, овој модел ја доби титулата најпосакувани обувки, а тоа продолжи и оваа година, па дамите со задоволство купуваат и кожени и плишени и еднобојни и украсени…

Дали вам ви се допаѓа овој тренд на обувки?

5 стајлинзи во кои ќе изгледате како милион долари: Вака се носи најженственото парче сезонава!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време