5 стајлинзи во кои ќе изгледате како милион долари: Вака се носи најженственото парче сезонава!

Модна инспирација

Пролетта ќе биде во знакот на женствените комбинации

Ако сте во потрага по совршен пролетен стајлинг, имаме предлог за вас. Плисираните здолништа и оваа пролет се голем хит, а сигурни сме дека и вам ќе ви се допаднат.

Лесно се вклопуваат во сечиј стил. Може да се носат во тотално елегантни комбинации, но и со бајкерки или со патики за малку полежерни варијанти.

Едно е сигурно – на секоја комбинација и’ даваат доза на женственост, а според дизајнерите, се’ во тој знак пролетва.

Ви претставуваме 5 предлога за комбинирање на ова интересно парче:

Пејачката Ешли Робертс одлично го искомбинирала здолништето во малку бунтовнички стил.

Доколку сте љубители на романтичните комбинации, ќе ви се допадне овој стајлинг:

Неутралните нијанси на едно место секогаш изгледаат феноменално. Вистински пример за префинет стил и елеганција:

View this post on Instagram

Be the light and glow✨ Photo: @nadiaanya__

A post shared by Fashionglow (@fashionglowlondon) on

За посвечени пригоди, одберете ја оваа опција:

View this post on Instagram

#moodoftheday 💜

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

Сончевите денови се идеални за шарени модни комбинации:

View this post on Instagram

#pleatedskirt #fullcolor

A post shared by LaBoom (@laboomlaboom) on

Дознајте и кое е парчето облека што мора да го имате оваа пролет!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време