Не пропуштајте го новиот број на „Убавина и здравје“! А еве зошто…

Верните читатели на најтиражното списание за жени „Убавина и здравје“ првиот ден на зимата го дочекаа со новиот број, полн со подароци и изненадувања.

Со секој примерок на „Убавина и здравје“ испробајте Cevital Frote Direct за силен имунитет од Esensa Makedonija. А во рамките на „У&З-лавината од подароци“ подготвивме голем број подароци од нашите пријатели.

Насловната страница ја красат Сара Мејс и Димитар Атанасовски, кои позираа за новата кампања на Magnetik.

Имајте среќни и весели празници! Ви благодариме за сета љубов и оваа година! 🥰

Во продолжение, потсетете се како изгледаше 2022 година во организација на „Колор медиа плус“, издавачот на лиценцираното спсиание „Убавина и здравје“ во Македонија.

А еве што ќе читате во новиот број!

 

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе