Игор Џамбазов доби клоца од Илина Арсова… во глава! (ВИДЕО)

„Извини злато!“

Откако медиумите им ја обелоденија врската, актерот и водител Игор Џамбазов (57) и планинарката Илина Арсова (38) уживаат во својата љубов, во Јанче, Ростуша, далеку од љубопитните очи на новинарите. Сепак, не забораваат одвреме-навреме пријатно да ги изненадат своите следбеници со фотографија или видеоклипчена кои се гледа како го поминуваат времето во „илегала“.

 

 

View this post on Instagram

 

Рано посабајлечки…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Така беше и пред речиси една недела, кога славниот актер објави видеоснимка на која се гледа како неговата сакана, сосема случајно, го удира во главата… спуштајќи се од стој на раце.

Од стој на глава до клоца во глава“, кратко објасни Игор во опис на објавеното видео.

Извини злато, не очекував“, се слуша гласот на Илина во видеото…

Погледнете:

 

 

View this post on Instagram

 

Од стој на глава до клоца у глава……

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Видео и фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време