Дали сте за одмор во Кина? Ако одговорот е да, размислете повторно, а еве зошто!

Замислете да треба да се најдете со некого на некоја од овие плажи...

Доколку сметате дека плажите во Охрид, Грција и Црна Гора се преполни со туристи во јули и август, во продолжение погледнете како изгледаат оние во Кина, во која живеат 1,34 милијарди луѓе, кои бегаат од летните температури од 35 степени Целзуисови. 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време