Мајли Сајрус ја однесе девојка си на ручек со семејството (ФОТО)

Папараци

Веќе неколку дена светските медиуми пишуваат за разводот на Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт, осум месеци откако еден на друг си кажаа „да“.

И таман помисливме дека разводот на овие ѕвезди ќе помине цивилизирано, иако до разделбата дојде поради тоа што пејачката се вљуби во риалити-ѕвездата Кејтлин Картер, на виделина излегоа нивните „валкани алишта“.

Имено, пејачката е фотографирана како со мајка си Тиш Сајрус и со девојка си Кејтлин Картер Џенер одат на ручек во познат ресторан во Лос Анџелес.

 

 

View this post on Instagram

 

Rock N Roll forever 🔥 @tinderbox_official @mileycyrus photocred @vijatm

A post shared by Tish Cyrus (@tishcyrus) on

Мајката го поддржува новиот љубовен избор на својата ќерка, која и порано ја поддржуваше во се’.

Било вистинско женско дружење во Лос Анџелес, додека, пак, популарниот актер по официјалното соопштение на Инстаграм се нема огласено.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време