Времеплов: Лепа Брена пред 40 години изгледала вака (ФОТО)

Пејачката евоцира спомени

Фото: Принтскрин, Фејсбук

Лепа Брена вчера одбележи јубилеј во својата професионална кариера – 40 години од својот прв професионален настап.

Популарната пејачка ги потсети своите обожаватели како изгледала во тоа време, на своја 19-годишна возраст, објавувајќи фотографија на Инстаграм.

6-ти април во Бачка Паланка, првиот професионален ангажман на Лепа Брена и Лира шоу“, пишува на фотографијата што ја објави Лепа Брена.

Фото: Printscreen Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време