Нејмар е затрескан во оваа руска убавица (ФОТО)

Се шушка...

Познато е дека фудбалерите им се „слаба точка“ на манекенките и обратно, па и еден од најскапите фудбалери на светот Нејмар не е исклучок од ова непишано правило.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NEYMAR (@nejmar_____) on

Имено, според тврдењата на британскиот таблоид „The Sun“, Бразилецот до уши е вљубен во својата нова девојка, атрактивната руска убавица Катерина Сафарова.

 

 

View this post on Instagram

 

We were staying in Paris ❤️

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

Нејмар и Катерина се „пријатели“ на социјалните мрежи на кои имаат и неколку заеднички фотки, а убавата Русинка воопшто не крие дека ги следи мечевите на клубот на Нејмар, ПСЖ.

 

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday love ❤️🎂

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време