Емина Јаховиќ ја откри тајната на својата витка линија – Благодарение на овој напиток изгледа совршено

Утрото и почнува вака...

Пејачката Емина Јаховиќ важи за една од најзгодните жени на естрадата во регионот. Сепак, таа е една од ретките која покажува и како доаѓа до витката линија. Кај неа не е се само работа на генетиката, туку и голем труд и работа, во теретана, но и кога е во прашање исхраната.

Пејачката покажала што е тоа што го користи секој ден, а што очигледно и помага да остане витка и здрава. Во прашање е зелен чај. Инаку, Емина задолжително секој ден вежба и во теретана.

 

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време