Ќе подзинете кога ќе ја видите новата Ким Кардашијан: Боја на коса поради која изгледа уште поатрактивно!

Сите ги восхитила!

А еве кого го ископирала…

Ким Кардашијан стана планетарна ѕвезда откако ги промовира своите облини како нов тренд, па од својот задник направи бренд.

Сега, девојчињата, девојките, жените, па и мажите ширум светот ја следат како некој што диктира новитети, па се очекува дека наскоро нејзината нова боја на коса најверојатно ќе биде најпопуларна претстојната пролет.

Имено, старлетата во кратко видео споделено на Твитер јасно ја покажала драстичната промена од која застанува здивот. Се работи за посветли прамени на долга коса кои подеднакво добро и’ стојат како и претходната црна.

Многумина се сомневаат дека токму сестра и’ Клои и’ била инспирација, со оглед на тоа што таа неодамна на својот инстаграм-профил споделила фотографии со речиси идентична боја на коса.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време