Кога милијардерка го слави првиот роденден на својата наследничка, тоа изгледа вака (ФОТО)

Кајли Џенер организира мегаломанска роденденска забава за својата ќеркичка Сторми

Сторми Скот на 1 февруари наполни една година, а нејзината горда мајка, милијардерката Кајли Џенер (21) го прослави првиот роденден на својата миленица во грандиозен стил. Имено, на својот инстаграм-профил, најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер и’ се заблагодари на организаторката на забавата која се потрудила нејзината замисла да ја спроведе во дело.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време