Најславната плус-сајз манекенка во светот стана мајка: „Мојот живот се промени на подобро!“

Се фотографираше топлес во вторникот, а во саботата се породи

Плус-сајз моделката Ешли Грем и нејзиниот сопруг, режисерот Џастин Ервин, пред четири дена, односно во саботата добија син, а среќната вест за приновата ја објавија на Инстаграм.

Во саботата во 18:00 нашите животи се променија на подобро“, објави двојката.

Ви благодрам на сите за вашта љубов и поддршка во ова неверојатно време“, им се заблагодари Ешли на пријателите по низата честитки.


Прочитајте и: Убавата Ешли Грем позира целосно гола на само неколку дена пред породувањето

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време