Оставете печат: Време е за повпечатливи парчиња накит

Шопинг-препорака

Долго време ги одбегнувавме поголемите белезици, бидејќи трендовите диктираа минималистички накит.

Сепак, модниот свет се разбуди и одлучи дека е време за повпечатливи парчиња. Задржете ги суптилноста и нежноста при изборот, но обрнете поголемо внимание на уникатноста на дизајнот.

Доколку сте љубител на чисто сребро и на техниката филигран, наша препорака е студиото за рачна изработка на накит Morpho.

Покрај белезици, ќе најдете и оригинални прстени, ѓердани, брошови, приврзоци…

Посетете го нивниот инстаграм-профил @morpho.jewellery.

 

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време