Свршеницата на Кристијано Роналдо позира во долна облека и костими за капење (ФОТО)

Избраницата на Кристијано Роналдо, младата Хеорхина Родригез, откако е во врска со популарниот фудбалер со кого има заедничка ќерка, за многу кратко време од продавачка на накит стана позната топ-моделка и манекенка.

 

View this post on Instagram

 

Dulces sueños mi lindo ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Нејзината заводлива фигура им падна „в око“ на многумина, особено на сопствениците на модни брендови.

 

 

View this post on Instagram

 

@yamamayofficial ⚓️🛥❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Па така Хеорхина заплови во нов професионален ангажман, станувајќи заштитно лице на бренодт за долна облека и костими за капење Yamamay.

 

И самата се пофали со фотографиите од снимањето на кампањата на својот инстаграм-профил.

 

Колекцијата есен/зима им е посветена на различните градби на женското тело, а манекенките што ги презентираат моделите носат различни конфекциски броеви.

 

 

View this post on Instagram

 

Back to my childhood 💃🏻👯‍♀️💘 Thanks @yamamayofficial #dance #confidence #yamamay

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време