Жената со официјално најдоброто тело на светот прошета во ТОЛКУ ВУЛГАРНИ ПАНТАЛОНИ што дури и најсмелите поцрвенеа од срам (ФОТО)

„Не, таа не носи гаќи и тоа јасно се гледа!“

Тејана Тејлор важи за една од најубавите жени на светот, а атрактивната кантавторка и кореографка не се срами да го покаже своето тело секогаш кога ќе ѝ се укаже можност.

Обожава да споделува провокативни фотографии на социјалните мрежи, но редовно избира облека која ги истакнува нејзините атрибути.

Таа неодамна сподели серија фотографии во ексцентрични и доста необични панталони со шлицови од страна, кои ги откриваат нејзините извајани нозе и колкови, и јасно покажуваат дека 31-годишната кореографка не носи гаќички!

Тејана, која машкиот магазин „Максим“ минатата година ја прогласи за најатрактивна жена на планетата, во овие дрски панталони ги покажа своите челично извајани стомачни мускули, додека бујните гради ги истакна во бел, речиси проѕирен кроп-топ.

Фото: Инстаграм

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време