Повторно на суд: Дали ви се верува дека ова е Карлеуша? (ФОТО)

Нам не!

Што ѝ стана?

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша е честа судска муштерика, што би се рекло, и поради судењата со колешките, но и поради споровите со одредени медиуми поради написите за неа.

Денес, пејачката беше фотографирата како излегува од Палатата на правдата во Белград во придружба на својот адвокат. Текстот продолжува по огласот…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)

Она што несомнено привлече најголемо внимание на фотографиите е стајлингот на контроверзната дива.

Земајќи предвид дека сме навикнати да ја гледаме во гламурозни, елегантни, провокативни и впечатливи изданија, оваа комбинација буквално не’ остави без зборови. Јелена Карлеуша во ниски бели балетанки и широк џемпер над тесното, долго здолниште? Неверојатно!

Белиот градник, кој ѕирка под предимензионираниот џемпер, ја „извади“ ситуацијата и укажа дека сепак, ова е ЈК!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Senzacija.ba (@senzacijaa)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време