Постариот син на Лепа Брена излезе од илегала: Тешко дека ќе го препознаете Стефан Живојиновиќ (ФОТО)

Една година никој го нема видено

Фото: Инстаграм

Стефан Живојиновиќ, син на фолк-пејачката Лепа Брена и бизнисменот Слободан Живојиновиќ, кој се занимаваше со пеење, се повлече од јавноста.

Екипата на емисијата „Папарацо-лов“ го фати во непрепознатливо издание.

Живојиновиќ одлучи целосно да го смени имиџот, па ги пуштил косата и брадата, а изгледа и многу помалку време поминува во вежбалница.

Stefan Živojinović
Фото: Youtube Printscreen/Paparazzo Lov // DNK

Веруваме дека многумина не би го препознале ваков, а екипата на спомената емисија го фати како шета сам во близина на куќата на своите родители.

Одлучив да се повлечам од естрадата и од јавниот живот. Не сакам да навлегувам во тоа што се’ се случи последниве три месеци, но би сакал да кажам дека секој од нас можеше да извлече некоја убава порака од сето ова. Така што јас донесов одлука и мислам дека е коректна“, изјави тој пред една година.

Видео: Youtube

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време