Наместо сексапил на сцената – вулгарен изглед на ЈК (ФОТО)

Лош избор на костим

Позната како модна икона, најновото модно издание на популарната Јелена Карлеуша сепак ги разочара љубителите на модата.

Имено, за својот настап во познат клуб, пејачката избра розов костим, кој наместо да ги истакне нејзините атрибути, лошо и’ стоеше во пределот на градите, така што изгледаше како да и’ се деформирани и како секој миг да ќе „испаднат“ на сцената. Всушност, проценете сами дали овој потег на Јелена Карлеуша и’ ласка на нејзината става или не:

Разбирливо, во избор и режија на популарната пејачка, на нејзиниот инстаграм-профил таа изгледа вака:

 

Од друга страна, пак, видеоклипот на кој ја гледаме како излегува од хотелската соба е многу повеќе од сексапилен… и провокативен!

 

 

View this post on Instagram

 

Leaving my hotel room like 🤷🏼‍♀️😋

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време