ГОЛИОТ фустан на Џеј Ло е МОДЕН ЗЛОСТОР: Задникот на послужавник, а чевлите требало да останат во стриптиз-барот (ФОТО)

Погледнете!

Се согласувате?

Џенифер Лопез присуствуваше на сериозно гламурозен настан со црвениот тепих и сите очекувавме БУМ, така што, кога ги видовме овие фотографии, дефинитивно се изненадивме…

Познатата пејачка (53), беше глетка во проѕирниот беж фустан, кој изгледуваше како завеса или како мушама со шари која се протега врз дрвената маса. Шарата е тука за малку да ја разигра целата приказна, но поентата е сепак да се види дрвото одоздола, исто како што се гледаше извајаното тело на  Џеј Ло.

Немаше многу простор за фантазирање, затоа што сè беше јасно видливо, освен што беж-бодито што го носеше одоздола имаше голема светложолта панделка што и ги покриваше препоните – и всушност, ѝ ја истакнуваше половината.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JLo Room | She Follows (@jlorooms)


Чевлите се под знак прашање, а земајќи предвид дека Џеј Ло е доста ниска, ја разбираме потребате да се издигне од земја, но овој модел би требало да остане таму каде што припаѓа – во стриптиз-баз. Барем кога станува збор за овој стајлинг.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JLO’s Closet Fanpage (@stylejlo)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.