Водечки модел сезонава: Сите трендсетерки полуделе по капутот теди!

Модерно и топло

Теди-капутите ќе не’ греат и оваа зима

Се појави минатата година и предизвика големо воодушевување кај припадничките на поубавиот пол. Моделот на капут, попознат и како „теди“, е апсолутен хит и оваа сезона.

Доколку во вашиот гардеробер нема вакво парче, време е да појдете на шопинг.

Тед-капутите се многу топли, а истовремено и апсолутно модерни и шик. Одат со сите стилови, од спортски до елегантни, па ова дефинитивно е парче во кое се исплати да инвестирате.

Кога температурите ќе се спуштат под нулата, овој модел ќе биде најдобрата опција.

Еве како блогерките, но и холивудските убавици, ги искомбинирале во своите стајлинзи. Фрлете око и најдете инспирација за вашата идеална зимска комбинација.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време