Сет од гел и крем против стареење на кожата: Vichy Normaderm – подарок за 1 читателка!

Драги наши, компанијата „Септима“ ќе израдува една читателка на ноемврискиот број на „Убавина и здравје“ со прекрасен подарок – сет составен од гел за длабинско чистење на кожата и дневен крем против стареење на кожата на лицето – Vichy Normaderm.

Normaderm by Vichy е целосен асортиман на дерматолошки тестирани производи за борба против 6-те знаци на стареење на кожата: дамки, проширени пори, мрсен сјај, лузни и нерамна површина на кожата.

Доколку сакате да го добиете сетот составен од гел и крем за лице на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во декември. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Текст и фото: ПР

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време