Совршена комбинација: Дали Џенифер Лопез и Алекс Родригез се најхармоничната двојка на светот? (ФОТО)

Апсолутно непогрешивите Џенифер Лопез и Алекс Родригез повторно ја воодушевија светската јавност!

Дека Џенифер Лопез и Алекс Родригез внимаваат на секој детаљ одамна е познато, па апсолутно секој пат се појавуваат во совршено усогласени комбинации. Тие се дефинитивно пример за совршено модно усогласена двојка и вистинска инспирација!

 

И овој пат никој не остана рамнодушен на нивната појава. Позитивните коментари се нижеа еден по друг, а модните експерти нивниот аутфит го оценија со чиста десетка!

 

 

View this post on Instagram

 

Blue for today💙🤩 • #beautiful #beauty #gorgeous #jenniferlopez #jlo #loveyou #inspiration #myidol #youarethebest

A post shared by 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐞𝐥 (@alwayswithjlo) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време