Повторно е во топ-форма: Дали се осмелувате да го следите тренингот на Ева Лонгорија? (ВИДЕО)

Ева Лонгорија за време на бременоста се здебели дваесет колограми. Сепак, нејзините најнови фотографии на Инстаграм покажуваат дека актерка повторно е во топ-форма

Ева Лонгорија (45) изгледот го донесе до перфекција, а нејзината тајна, покрај урамнотежената исхрана, се крие во напорниот тренинг.

 

 

View this post on Instagram

 

Doing some hard labor on this Labor Day! 💪🏽💪🏽💪🏽

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Многубројните фотографии на заносното тело на Ева Лонгорија го преплавија Инстаграмм а последната снимка што ја објави даде одговор на прашањето: Како изгледа толку добро во петата деценија од животот?

Тренинзите на актерката, пред се’, се фокусирани на вежби со тегови. Сепак, интензивните тренинзи изискуваа по породувањето да го смени и начинот на исхрана, па исфрли тесто, шеќер и алкохол, а тоа, со посветеноста и напорните тренинзи доведе до одлични резултати.

Фото: Инстаграм, Getty Images

Видео: Youtube

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време