ПАПАРАЦИ: На Ирина Шајк „случајно“ ѝ ѕирна проѕириот градник од црна тантела (ФОТО)

Изненади со изборот на обувките

Фото: Getty Images

Убавата Ирина Шајк (35), која се најде во центарот на вниманието поради наводната љубовна врска со контроверзниот рапер Канје Вест, со кого беше фотографирана во Париз, папарацо-фотографите ја следат „во чекор“, што би се рекло… Овој пат ја уловија во друштво на ќеркичката Леа Де Сена, која ја доби во врската со актерот Бредли Купер.

Она што дефитивно воодушевува на прв поглед е стајлингот на манекенката.

Ирина прошета низ Њујорк во предимензионирана бела кошула, бело здолниште со интересен, црн принт и удобни кожени црни сандали, кои се апсолутен хит оваа сезона. По кошулата, манекенката облече проѕирен градник од црна тантела, кој лесно се виде за време на нејзиното движење со раката… Веројатно сосема „случајно“…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irina Shayk Media (@irinashaykmedia)

 

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време