Гаранција за мир и спокој: Избегајте од градскиот метеж во „Магнолија Ресорт“ – Пониква!

Резервирајте го вашиот престој и подарете му на вашето тело и ум одмор каков што заслужуваат

,,Магнолија Ресорт“ е лоциран на 20 километри од градот Кочани, а поточно на 1,650 метри надморска височина во еден од најубавите туристички центри во Македонија – Пониква.

Опкружен со бујна букова шума и свеж планински воздух, ова место ви нуди и неверојатен панорамски поглед кон Осоговијата. Доколку сакате да избегате далеку од динамичното секојдневие и гужвите од градот, планинскиот амбиент и изгледот на ,,Магнолија Ресорт“ е токму она што ви треба.

Ова место претставува спој на пријатен амбиент, комфор и уникатен поглед и му овозможува на секој посетител да ја почуствува топлината и убавината на објектот и да ужива во целосното опкружување.

Собите и апартманите во ,,Магнолија Ресорт“ се луксузно дизајнирани со модерни и едноставни манири во релаксирачки тонови. Удобни кревети, мир, тишина и чиста еколошка средина се квалитети кои ,,Магнолија Ресорт“ ги нуди за сите посетители кои сакаат едно поинакво уживање по врвен квалитет и гостопримство, во пријатен и удобен амбиент.

Резервирајте го вашиот престој и подарете му на вашето тело и ум одмор каков што заслужуваат.

Телефон за резервација: +38978230929

Facebook: Magnolija Resort-Ponikva

Instagram: @magnolijaresort

ТЕКСТ И ФОТО: ПР

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време